Česnekovo-sýrová pomazánka
Autor
Kristýna Z.
Znojmo
Hlasujte pro tradiční recepty, které si podle vás zaslouží zvítězit.
0
Autorův příběh
Rychlý recept mojí babičky na výbornou pomazánku, dělávala jí snad už její maminka, takže její historie je opravdu dlouhá.
Ingredience
sůl
200 g sýr (eidam, gouda)
5 stroužek česneku (rozetřený nebo jemně nastrouhaný dle chuti)
3 ks pepř (mletý bílý)
200 g pomazánkové máslo (mletý bílý)
150 g majonézy (nebo zakysané smetany)
Autorův příběh
Rychlý recept mojí babičky na výbornou pomazánku, dělávala jí snad už její maminka, takže její historie je opravdu dlouhá.
Postup přípravy
1
Sýr nastrouháme do misky na jemném struhadle, přidáme pomazánkové máslo, majonéza nebo zakysanou smetanu (můžeme zkombinovat), česnek, dle chuti sůl a pepř a vše dobře promícháme.Pomazánku necháme v chladnu alespoň hodinu proležet. Pak mažeme na pečivo, dozdobíme dle chuti čerstvou nebo sterilovanou zeleninou, bylinkami, hroznovým vínem, vlašskými jádry.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4