Recepty Hlavní jídla Chalupářská mexická pánev

Ingredience

300 g hovězího masa ve vlastní šťávě (1 plechovka)
300 g konzervovaných červených fazolí (1 plechovka)
1 klobása
3 cibule (střední)
3 stroužky česneku
mletý barevný pepř (čtyř barev)
mletá paprika
kari
2 feferonky (nebo papričky piri-piri)
1 lžíce kečupu
slunečnicový olej
1 špetka mletého koriandru
chléb
tortilla
1 balení paprika mix
mletý černý pepř
sůl

Postup přípravy

1

Cibuli nakrájíme na nudličky, česnek nasekáme nadrobno. Dáme větší pána rozehřátý olej. Přidáme čerstvě mletý pepř. Za stálého míchání smažíme, dokud cibulka nezesklovatí. Přidáme nadrobno nakrájenou klobásu. Pak přidáme hovězí maso z konzervy a mícháme. Vsypeme okapané, ale nepropláchnuté fazole. Přidáme postupně všechny další ingredience. Za stálého míchání provařujeme. Podle potřeby podlijeme troškou vody. Pokud je pokrm málo pálivý můžeme přidat mleté chili nebo chili pastu. V případě, že je omáčka řídká zahustíme chlebem. Podáváme s chlebem nebo tortillami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8