Recepty Hlavní jídla Chalupářská mexická pánev

Ingredience

1 plechovka hovězí maso (ve vlastní šťáve)

1 plechovka červené fazole

1 klobása

3 střední cibule

3 stroužek česneku

mletý pepř (čtyř barev)

mletá červená paprika

kari koření

2 barevné papriky (nakrájené na nudličky)

2 feferonky (nebo papričky piri-piri)

1 lžíce kečupu

olej

pepř, sůl

1 špetka koriandr

chléb

tortilly

Postup přípravy

1

Cibuli nakrájíme na nudličky, česnek nasekáme nadrobno. Dáme větší pána rozehřátý olej. Přidáme čerstvě mletý pepř. Za stálého míchání smažíme, dokud cibulka nezesklovatí. Přidáme nadrobno nakrájenou klobásu. Pak přidáme hovězí maso z konzervy a mícháme. Vsypeme okapané, ale nepropláchnuté fazole. Přidáme postupně všechny další ingredience. Za stálého míchání provařujeme. Podle potřeby podlijeme troškou vody. Pokud je pokrm málo pálivý můžeme přidat mleté chili nebo chili pastu. V případě, že je omáčka řídká zahustíme chlebem. Podáváme s chlebem nebo tortillami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8