Chalupářská mexická pánev
Autor
Leoš V.
Plzeň
Hlasujte pro tradiční recepty, které si podle vás zaslouží zvítězit.
0
Autorův příběh
Při častých pobytech na rodinné chalupě jsme často v kuchyni experimentovali. A jedním z výsledků je tahle mexická pánev, rychlé ale skvělé jídlo, které se nikdy nepřejí.
Ingredience
1 plechovka hovězí maso (ve vlastní šťáve)
1 plechovka červené fazole
1 klobása
3 střední cibule
3 stroužek česneku
mletý pepř (čtyř barev)
mletá červená paprika
kari koření
2 barevné papriky (nakrájené na nudličky)
2 feferonky (nebo papričky piri-piri)
1 lžíce kečupu
olej
pepř, sůl
1 špetka koriandr
chléb
tortilly
Autorův příběh
Při častých pobytech na rodinné chalupě jsme často v kuchyni experimentovali. A jedním z výsledků je tahle mexická pánev, rychlé ale skvělé jídlo, které se nikdy nepřejí.
Postup přípravy
1
Cibuli nakrájíme na nudličky, česnek nasekáme nadrobno. Dáme větší pána rozehřátý olej. Přidáme čerstvě mletý pepř. Za stálého míchání smažíme, dokud cibulka nezesklovatí. Přidáme nadrobno nakrájenou klobásu. Pak přidáme hovězí maso z konzervy a mícháme. Vsypeme okapané, ale nepropláchnuté fazole. Přidáme postupně všechny další ingredience. Za stálého míchání provařujeme. Podle potřeby podlijeme troškou vody. Pokud je pokrm málo pálivý můžeme přidat mleté chili nebo chili pastu. V případě, že je omáčka řídká zahustíme chlebem. Podáváme s chlebem nebo tortillami.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4