Recepty Hlavní jídla S masem Cheeseburger z grilu

Ingredience

2 housky na hamburger
250 g mletého hovězího masa
8 plátků anglické slaniny
2 plátky čedaru
1 rajče
2 plátky římských salátů
mletý černý pepř
sůl

Postup přípravy

1

Mleté maso před grilováním osolíme a opepříme. Vytvarujeme 2 pěkné kousky a grilujeme je z obou stran. Z každé strany asi 3 minuty, záleží na výšce burgeru.

2

Jakmile jsou masa téměř hotová, položíme na ně ještě na grilu plátky cheddaru.

3

Společně s masem grilujeme také plátky slaniny, které dodají jídlu ještě lepší chuť.

4

Připravíme si housky, na jejich spodní části dáme listy salátu. Na ně položíme plátky rajčete, hotová masa se sýrem, připravené plátky slaniny a nakonec vrchní půlky housek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8