Chia puding s mandlovým nápojem, banánem a strouhanou čokoládou

Ingredience

4 polévkové lžíce chia semínek
800 ml mandlového mléka
2 banány
čokoláda (strouhaná)

Postup přípravy

1

Připravíme si mixér. Do něj vložíme jeden oloupaný banán a vlijeme mandlový nápoj. Směs rozmixujeme.

2

Rozmixovaný banán s mandlovým nápojem rozdělíme do čtyř sklenic. Do každé dáme jednu lžíci chia semínek, promícháme a necháme přes noc odležet. Do chia semínek se vsákne tekutina a vytvoří se pudingová konzistence.

3

Chia puding ozdobíme strouhanou čokoládou a plátky banánů.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8