Chia puding s mandlovým nápojem, banánem a strouhanou čokoládou

Ingredience

4 polévkové lžíce chia semínek

800 ml mandlového nápoje

2 banány

strouhaná čokoláda

Postup přípravy

1

Připravíme si mixér. Do něj vložíme jeden oloupaný banán a vlijeme mandlový nápoj. Směs rozmixujeme.

2

Rozmixovaný banán s mandlovým nápojem rozdělíme do čtyř sklenic. Do každé dáme jednu lžíci chia semínek, promícháme a necháme přes noc odležet. Do chia semínek se vsákne tekutina a vytvoří se pudingová konzistence.

3

Chia puding ozdobíme strouhanou čokoládou a plátky banánů.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8