Recepty Hlavní jídla S masem Chilli-Bacon roláda z panenky

Ingredience

600 g vepřové panenky
sůl
2 lžíce strouhanky
½ balení grilovací omáčky (Brazilian Spicy Churrasco)
125 g anglické slaniny

Popis

TIP: Slanina udrží maso uvnitř šťavnaté a přidá panence skvělou křupavou kůrku. Se solí opatrně v závislosti na druhu slaniny.

Postup přípravy

1

Vepřovou panenku omyjeme a osušíme. Jemně posolíme a pomažeme 1-2 lžícemi grilovací omáčky Hellmann’s Brazilian Spicy Churrasco a posypeme strouhankou (udrží omáčku lépe na mase).

2

Plátky slaniny dáme vedle sebe, položíme na ně maso a zarolujeme do válečku. Na středu rozpáleného grilu opečeme panenku zprudka (směrem k ohni nejprve stranou, kde je slanina spojená), až bude slanina křupavá. Pak ji zabalíme do alobalu a necháme dojít na straně grilu zhruba 10-15 minut.

3

Rozbalíme, necháme pár minut odpočinout a za pomocí ostrého nože nakrájíme na plátky, které podáváme s grilovací omáčkou Hellmann’s Brazilian Spicy Churrasco.

4

Jako přílohu doporučujeme opečené brambory s tymiánem a chřest.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 25. 11. od 8:00 do 1. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/39_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8