Recepty Hlavní jídla Těstoviny Chilli linguine s pórkem

Ingredience

500 g těstovin (např. linguine)

1 lžíce olivového oleje

1 - 2 chilli papričky

200 g slaniny

1 pórek

několik hoblinek parmezánu

Postup přípravy

1

Do vroucí osolené vody dejte vařit těstoviny.

2

Zatímco se linguine vaří, zahřejte na pánvi olivový olej a vsypte do něj na proužky nakrájenou chilli papričku. Kdo má rád opravdu ostré, nechte jí i semínka. Nechte 2 minuty prohřát na nízkém plameni tak, aby papričky ochutily olej.

3

Do chilli oleje vsypte na proužky nakrájený pórek a slaninu a restujte, dokud nezačne pórek zlátnout.

4

Uvařené těstoviny slijte, ale nenechávejte úplně odkapat. Rychle je přesuňte do pánve s pórkovou směsí a párkrát prohoďte, aby se vše pěkně promíchalo. Naservírujte na talíř a dozdobte hoblinkami parmezánu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8