Chlebový sendvič s máslem a malinovou marmeládou

Ingredience

8 krajíců chleba

máslo podle potřeby

malinová marmeláda podle potřeby

Popis

TIP: Místo malinové marmelády můžete použít jakoukoli jinou, kterou máte rádi.

Postup přípravy

1

Polovinu krajíců chleba si dáme stranou a budeme chvíli pracovat pouze s těmi zbylými. Ty natřeme vrstvou másla, na ni pak přidáme vrstvu malinové marmelády.

2

Vezmeme si druhou polovinu krajíců, které jsme si původně dali stranou, a přiklopíme jimi namazané chleby. Pečlivě je smáčkneme k sobě, aby dobře držely.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8