Chlebový sendvič s vajíčkovou pomazánkou

Ingredience

8 krajíců chleba

4 vejce uvařená natvrdo

2 větší kostky lučiny

2 lžíce plnotučné hořčice

1 středně velká cibule

sůl podle chuti

ledový salát podle potřeby

Postup přípravy

1

V míse si smícháme lučinu, uvařená vejce nastrouhaná na jemno a drobně nakrájenou cibuli. Přidáme hořčici a dochutíme solí. Důkladně promícháme a dáme na několik hodin do lednice.

2

Poté mažeme na čtyři chleby a zdobíme omytým a osušeným ledovým salátem natrhaným na kousky. Přiklopíme zbylými čtyřmi krajíci chleba a obě poloviny k sobě smáčkneme, aby držely pohromadě. Přepůlíme a svačina je hotová.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8