Recepty Hlavní jídla S masem Čína s bílým vínem

Ingredience

1 chilli paprička
1 lžíce solamylu
2 kuřecí prsa
1 mrkev
1 zelená paprika
1 lžíce sójové omáčky
1 vejce
sůl
1 špetka mleté papriky
1 cibule
200 ml bílého vína
1 lžička koření na čínu

Postup přípravy

1

Kuřecí maso nakrájíme na menší kousky a vložíme do misky. Přidáme koření na čínu, solamyl, sůl, sojovou omáčku a vajíčko. Maso ještě dochutíme mletou paprikou a vše zalijeme vínem. Směs pečlivě promícháme a necháme uležet.

2

Mrkev oloupeme a nakrájíme na plátky. Chilli papriku nakrájíme na kolečka a připravíme si také zelenou papriku, kterou nakrájíme na kousky. Oloupanou cibuli krájíme nadrobno a osmažíme ji na oleji. Přidáme mrkev, obě papriky a krátce orestujeme.

3

K orestované zelenině přidáme kuřecí maso a osmažíme. Podlijeme vodou a vaříme do měkka. Směs podáváme s rýží nebo nudlemi.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8