Recepty Hlavní jídla S masem Čína s bílým vínem
Ingredience
1 chilli paprika
1 lžíce solamylu
2 kuřecí prsa
1 mrkev
1 zelená paprika
1 lžíce sojové omáčky
1 vajíčko
sůl
špetka sladké papriky
1 cibule
200 ml bílého vína
1 lžička koření na čínu
Postup přípravy
1
Kuřecí maso nakrájíme na menší kousky a vložíme do misky. Přidáme koření na čínu, solamyl, sůl, sojovou omáčku a vajíčko. Maso ještě dochutíme mletou paprikou a vše zalijeme vínem. Směs pečlivě promícháme a necháme uležet.
2
Mrkev oloupeme a nakrájíme na plátky. Chilli papriku nakrájíme na kolečka a připravíme si také zelenou papriku, kterou nakrájíme na kousky. Oloupanou cibuli krájíme nadrobno a osmažíme ji na oleji. Přidáme mrkev, obě papriky a krátce orestujeme.
3
K orestované zelenině přidáme kuřecí maso a osmažíme. Podlijeme vodou a vaříme do měkka. Směs podáváme s rýží nebo nudlemi.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 22. 5. od 8:00 do 28. 5. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/13_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4