Recepty Polévky Čočková polévka bez lepku

Ingredience

1 cibule
1 mrkev
2 stroužky česneku
l zeleninového bujónu
200 g hnědé čočky
2 lžíce másla
4 brambory (menší)
majoránka
celý kmín
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Mrkev očistíme a nakrájíme na kolečka. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Cibuli společně s mrkví osmažíme na másle.

2

K zelenině přidáme kmín a promícháme. Vše zalijeme vývarem a přidáme čočku. Brambory očistíme a nakrájíme i se slupkou na měsíčky a dáme je vařit do polévky.

3

Necháme vařit asi 25 minut, dokud nejsou brambory a čočka měkká. Polévku ochutíme solí, kmínem, pepřem, majoránkou, lisovaným česnekem a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8