Recepty Polévky Čočková polévka bez lepku

Ingredience

1 cibule

1 mrkev

2 stroužky česneku

1,5 litru zeleninového vývaru

200 g čočky

2 lžíce másla

4 menší brambory

majoránka

kmín

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Mrkev očistíme a nakrájíme na kolečka. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Cibuli společně s mrkví osmažíme na másle.

2

K zelenině přidáme kmín a promícháme. Vše zalijeme vývarem a přidáme čočku. Brambory očistíme a nakrájíme i se slupkou na měsíčky a dáme je vařit do polévky.

3

Necháme vařit asi 25 minut, dokud nejsou brambory a čočka měkká. Polévku ochutíme solí, kmínem, pepřem, majoránkou, lisovaným česnekem a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8