Recepty Polévky Čočková polévka se sýrem

Ingredience

1 mrkev

1 petržel

1,5 l hovězího vývaru

15 dkg slaniny

250 g čočky

1 cibule

2 brambory

majoránka

kmín

pepř

sůl

1 stroužek česneku

máslo

1 mozzarella

Postup přípravy

1

Mrkev a petržel oloupeme a nakrájíme společně se slaninou na na kostičky. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Na másle usmažíme nejprve cibuli a přidáme slaninu a také kořenovou zeleninu.

2

Vše restujeme a přidáme drcený česnek, majoránku, sůl, pepř a kmín podle chuti a vše podlijeme vývarem. Přidáme na kostičky nakrájené brambory, čočku a vaříme do měkka.

3

Mozzarellu nakrájíme na kostky. Polévku podáváme s mozzarellou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8