Recepty Polévky Čočková polévka

Ingredience

200 g zelené čočky
l vody
1 cibule
libeček
kořenová petržel
špek (kůže z uzeného špeku)
instantní jíška
sůl
mletý černý pepř
1 lžíce bílého vinného octa
2 stroužky česneku

Postup přípravy

1

Čočku dáme spolu se lžičkou soli, trochou pepře a uzenou kůží aspoň na 1 hod vařit. P

2

Po uplynuté době přidáme petržel, mrkev i cibuli vcelku, libeček a česnek pokrájený na plátky. Vaříme alespoň hodinu, klidně 1,5 hod.

3

Poté z polévky vyndáme kůži, cibuli i petržel. Mrkev pokrájíme na plátky, polévku zahustíme hotovou jíškou, dochutíme octem, popřípadě znova osolíme a opepříme. Podáváme s krajícem chleba.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8