Čokoládová pomazánka z avokáda s lískovými oříšky

Ingredience

12 vypeckovaných datlí

1 lžíce kokosového oleje

2 avokáda

1 banán

5 lžic holandského kakaa

50 ml kokosového mléka

1/ lžičky vanilky

2 lžíce medu

sekané lískové ořechy dle chuti

Postup přípravy

1

Datle si naložíme na deset minut do horké vody, aby změkly. Poté je scedíme a nakrájíme na malé kousky. Vložíme do mixéru a jemně mixujeme. Přidáme lžíci rozpuštěného kokosového oleje, avokáda, med, banán, kakao, oříšky, vanilku a kokosové mléko.

2

Vše společně mixujeme, až nám vznikne hustý krém. Ten dáme odpočinout do lednice a používáme podle libosti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8