Čokoládové lanýže s pistáciemi

Ingredience

200 g oloupaných drcených pistácií

70 ml smetany

100 g másla

60 g krupicového cukru

200 g kvalitní čokolády s vysokým obsahem kakaa

2 lžíce likéru

2 lžíce kakaa

Popis

TIP: Dejte čokoládové lanýže do nějaké pěkné krabičky a obdarujte s nimi své známé.

Postup přípravy

1

V hrnci zahřejeme máslo, smetanu a cukr. Jakmile se všechen cukr rozpustí, odstavíme kastrůlek z plotny a přidáme nalámanou čokoládu. Mícháme, dokud se také nerozpustí. Přidáme pistácie a směs necháme vychladnout.

2

Připravíme si kakao do hlubokého talíře. Z lanýžů pomocí lžíce a následně i prstů rychle tvarujeme kuličky, které obalíme v kakau. Uchováváme je v chladu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8