Recepty Dezerty Pečené Čokoládový dezert bez přidaného cukru
Ingredience
Na korpus
280 g hrubé mouky
60 ml oleje
40 ml vody
6 lžic sladidla
6 vajec
3 lžíce kakaa
1 balení prášku do pečiva
Na polevu
100 g čokolády bez přidaného cukru
50 g másla
Postup přípravy
1
Začneme s přípravou čokoládového korpusu. Oddělíme bílky od žloutků. Žloutky vyšleháme se sladidlem. Z bílků vyšleháme pevný tuhý sníh.
2
Do misky prosejeme mouku a prášek do pečiva. Do směsi vmícháme kakao, žloutkovou směs, nalijeme vodu, a nakonec přidáme olej.
3
Vše promícháme a připravíme si formu na dort, do které směs nalijeme. Troubu předehřejeme na 180 °C. Dort pečeme ve vyhřáté troubě asi 40 minut.
4
Po 40 minutách troubu vypneme a necháme dort vychladnout. Mezitím si připravíme polevu. Ve vodní lázni necháme společně s máslem rozpustit čokoládu. Čokoládovou směs nalijeme na vychladlý dort a necháme ji ztuhnout.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4