Recepty Nápoje Nealkoholické Čokoládový milkshake s oříšky

Ingredience

30 g kvalitní hořké čokolády

300 ml chlazeného mléka

2 lžičky medu

2 lžičky nesolených buráků

Postup přípravy

1

Připravíme si vodní lázeň, ve které rozpustíme na kousky nalámanou čokoládu. Rozpuštěnou čokoládu necháme vychladnout, nesmí být horká.

2

Čokoládu vyšleháme s trochou mléka a ochutíme ji medem. Za stálého šlehání naléváme pomalu zbytek mléka.

3

Arašídy dáme do sáčku a rozdrtíme je paličkou na maso. Milkshake dáme chladit do lednice. Podáváme ho studený a ozdobený drcenými arašídy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4