Recepty Nápoje Nealkoholické Čokoládový milkshake s oříšky

Ingredience

30 g kvalitní hořké čokolády

300 ml chlazeného mléka

2 lžičky medu

2 lžičky nesolených buráků

Postup přípravy

1

Připravíme si vodní lázeň, ve které rozpustíme na kousky nalámanou čokoládu. Rozpuštěnou čokoládu necháme vychladnout, nesmí být horká.

2

Čokoládu vyšleháme s trochou mléka a ochutíme ji medem. Za stálého šlehání naléváme pomalu zbytek mléka.

3

Arašídy dáme do sáčku a rozdrtíme je paličkou na maso. Milkshake dáme chladit do lednice. Podáváme ho studený a ozdobený drcenými arašídy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8