Recepty Dezerty Nepečené Čokoládový nepečený cheesecake
Ingredience
250 g karamelových sušenek
75 g másla
500 g tvarohu
250 g lučiny
300 g mléčné čokolády
100 g hořké čokolády
50 g bílé čokolády
Postup přípravy
1
V sáčku si rozdrtíme karamelové sušenky a smícháme je ve velké míse s rozehřátým máslem. Vše smícháme rukama, aby se vše spojilo. Směs dáme rozprostřeme na dně formy a uhladíme. Dáme na 30 minut do lednice.
2
V míse si smícháme tvaroh, lučinu a moučkový cukr. Důkladně promícháme a dáme stranou.
3
Ve vodní lázni si rozehřejeme hořkou a mléčnou čokoládu a přelijeme do velké mísy. Do čokolády postupně přidáváme tvarohovou směs a mícháme.
4
Do formy s vychlazeným sušenkovým základem přilejeme tvarohovo-čokoládovou směs. Polijeme ji zbytkem tmavé čokolády a zarovnáme. Mezitím si rozpustíme bílou čokoládu, dáme ji do sáčku a uděláme proužky na tmavé čokoládě. Pomocí párátka cheescake dozdobíme.
5
Dáme na hodinu do lednice a můžeme podávat.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4