Recepty Dezerty Nepečené Čokoládový nepečený cheesecake

Ingredience

250 g karamelových sušenek

75 g másla

500 g tvarohu

250 g lučiny

300 g mléčné čokolády

100 g hořké čokolády

50 g bílé čokolády

Postup přípravy

1

V sáčku si rozdrtíme karamelové sušenky a smícháme je ve velké míse s rozehřátým máslem. Vše smícháme rukama, aby se vše spojilo. Směs dáme rozprostřeme na dně formy a uhladíme. Dáme na 30 minut do lednice.

2

V míse si smícháme tvaroh, lučinu a moučkový cukr. Důkladně promícháme a dáme stranou.

3

Ve vodní lázni si rozehřejeme hořkou a mléčnou čokoládu a přelijeme do velké mísy. Do čokolády postupně přidáváme tvarohovou směs a mícháme.

4

Do formy s vychlazeným sušenkovým základem přilejeme tvarohovo-čokoládovou směs. Polijeme ji zbytkem tmavé čokolády a zarovnáme. Mezitím si rozpustíme bílou čokoládu, dáme ji do sáčku a uděláme proužky na tmavé čokoládě. Pomocí párátka cheescake dozdobíme.

5

Dáme na hodinu do lednice a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 5. od 8:00 do 2. 6. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/13_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8