Recepty Dezerty Nepečené Čokoládový puding s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

300 ml mléka bez laktózy

4 lžíce kakaa holandského typu

2 špetky pomerančové kůry

5 lžic moučkového cukru

40 g škrobu

60 g čokoládových čoček

Popis

TIP: Takto si můžete připravit více druhů pudingu, zdravě a bez laktózy.

Postup přípravy

1

Ve 100 ml mléka rozmícháme cukr, kakao a škrob. Pro lepší chuť přidáme dvě špetky pomerančové kůry. Puding to krásně provoní.

2

Připravíme si vodní lázeň. V hrnci na mírném plameni začneme vařit vodu a položíme do ni misku. V misce mícháme mléko. Po několika minutách začne mléko houstnout.

3

Jakmile dosáhne požadované konzistence, přidáme do něj čokoládové čočky. Počkáme, až se čočky rozpustí a můžeme puding dát vychladit.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4