Recepty Předkrmy Teplé Crostini al tartufo (pečené chlebíčky s lanýžem)
Ingredience
3 větší kuličky čerstvých lanýžů
1 stroužek česneku
1 plátek ančovičky
extra-panenský olivový olej
italská bageta
Popis

TIP: Krém můžeme udělat stejným způsobem, jen s tím rozdílem že nakonec do pánve přidáme pár kapek citrónové šťávy a zamícháme.

Postup přípravy
1
Rozehřejeme troubu na 150°C.
2
Mezitím nakrájejte bagetu na plátky široké cca 1 cm.
3
Bagetky dáme do trouby na cca 5 minut (zkontrolujeme, že jsou křupavé, nesmíme je tam nechat příliš dlouho jinak ztvrdnou)
4
Mezitím osmahneme oloupaný a rozmáčklý česnek na pánvi, kam přidáme cca 5 lžic olivového oleje a 1 plátek ančovičky (tu lehce máchíme, ona se na pánvi rozpustí do kaše).
5
Jakmile česnek lehce zezlátne, vyndáme ho, vypneme oheň a stranou do pánve přidáme lanýž nastrouhaný najemno, všechno pořádně promícháme.
6
Dáme znovu na oheň a osmahneme vzniklou omáčku maximálně 1 minutu.
7
Na teplé bagetky namažeme lanýžovou omáčku a navrch ještě nastrouháme čerstvý lanýž, můžeme zakápnout ještě trochou olivového oleje.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4