Recepty Předkrmy Studené Crostini con crema di olive (opečené chleby s olivovým krémem)

Ingredience

ciabatta (italský chléb)
100 g černých oliv (v plechovce)
filátka z ančovíček
česneku
½ lžičky kaparů
extra panenský olivový olej (kvalitní)

Postup přípravy

1

Všechny ingredience vložíme do mísy. Připravíme si nejlépe tyčový mixér a zvolna mixujeme, dokud nám nevznikne pěkný krém.

2

Postupně přidáváme olivový olej, dokud nezískáme hustotu podle našich představ. Můžeme dochutit trochou pepře a soli.

3

Dáme vyhřát troubu na 150 °C, chléb nakrájíme na asi centimetrové plátky a dáme péct na maximálně 5 až 10 minut. Chléb musí být křupavý, takže je potřeba ho v troubě hlídat, aby nám neztvrdnul.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8