Recepty Předkrmy Studené Crostini con crema di olive (opečené chleby s olivovým krémem)

Ingredience

italský chléb

100 g černých oliv v plechovce

1,5 filetu ančovičky

1/3 česneku

1/2 lžičky kapary

kvalitní extra panenský olivový olej

Postup přípravy

1

Všechny ingredience vložíme do mísy. Připravíme si nejlépe tyčový mixér a zvolna mixujeme, dokud nám nevznikne pěkný krém.

2

Postupně přidáváme olivový olej, dokud nezískáme hustotu podle našich představ. Můžeme dochutit trochou pepře a soli.

3

Dáme vyhřát troubu na 150 °C, chléb nakrájíme na asi centimetrové plátky a dáme péct na maximálně 5 až 10 minut. Chléb musí být křupavý, takže je potřeba ho v troubě hlídat, aby nám neztvrdnul.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8