Recepty Dětská jídla Cuketové hranolky s cibulovým dipem

Ingredience

1 cuketu

1 vajíčko

100 g strouhaného parmazánu

100 g strouhanky

sůl

1 kelímek bílého jogurtu

1 jarní cibulka

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Cuketu očistíme a nakrájíme na hranolky. Osolíme ji a necháme vypotit, abychom ji zbavili hořké chuti.

2

V misce smícháme parmazán a strouhanku. Do druhé misky si nachystáme vajíčko. Hranolky obalíme nejprve ve vajíčku a pak ve strouhance s parmazánem.

3

Hranolky naskládáme na pečící papír a dáme péct do předehřáté trouby. Pečeme asi 30 minut na 200°C a během pečení hranolky otáčíme.

4

Než se nám hranolky upečou, připravíme si dip. Jarní cibulku očistíme a nakrájíme na kostičky. Smícháme ji s jogurtem a ochutíme solí i pepřem. Hotové hranolky podáváme s dipem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8