Recepty Dětská jídla Cuketové hranolky s cibulovým dipem

Ingredience

1 cuketa
1 vejce
100 g strouhaného parmazánu
100 g strouhanky
sůl
1 kelímek bílého jogurtu
1 jarní cibule
mletý černý pepř
sůl

Postup přípravy

1

Cuketu očistíme a nakrájíme na hranolky. Osolíme ji a necháme vypotit, abychom ji zbavili hořké chuti.

2

V misce smícháme parmazán a strouhanku. Do druhé misky si nachystáme vajíčko. Hranolky obalíme nejprve ve vajíčku a pak ve strouhance s parmazánem.

3

Hranolky naskládáme na pečící papír a dáme péct do předehřáté trouby. Pečeme asi 30 minut na 200°C a během pečení hranolky otáčíme.

4

Než se nám hranolky upečou, připravíme si dip. Jarní cibulku očistíme a nakrájíme na kostičky. Smícháme ji s jogurtem a ochutíme solí i pepřem. Hotové hranolky podáváme s dipem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8