Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Cuketové nudle s kešu omáčkou

Ingredience

1 cuketa
1 cibule
1 lžíce lahůdkového droždí
1 stroužek česneku
½ hrnku oříšků kešu
100 ml sójové smetany
1 lžíce olivového oleje
strouhaný parmazán
sůl

Postup přípravy

1

Kešu ořechy si namočíme na hodinu do vody a necháme stát. Mezitím si připravíme cuketové nudle. Cuketu oloupeme a škrabkou na brambory naloupeme tenké plátky.

2

Na lžíci olivového oleje osmahneme nadrobno nakrájenou cibuli. Po chvilce přidáme cuketové nudle a spolu s cibulkou je necháme restovat.

3

Jakmile jsou cuketové nudle měkké (ne rozvařené), vyndáme je z pánve a odložíme stranou.

4

Do stejné pánve vhodíme nadrobno nakrájený česnek a necháme opékat. K česneku pak přidáme lžíci lahůdkového droždí, sojovou smetanu a ochutíme solí.

5

Takto hotovou omáčku přelijeme do mixéru, přidáme kešu ořechy společně s trochou vody, ve které se namáčely a rozmixujeme dohladka.

6

Podáváme s cuketovými nudlemi a strouhaným parmezánem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8