Recepty Předkrmy Studené Cuketovo-mrkvový salát s kuskusem

Ingredience

1 cuketa

3 střední mrkve

půl balení polníčku

stroužek česneku

100 g kuskusu

olivový olej

sůl

pepř

Popis

TIP: Pro dochucení můžete přidat lžíci sýru cottage.

Postup přípravy

1

Cuketu omyjeme, mrkev ostrouháme. Nakrájíme na tenké plátky (s trochou nadávek a trpělivosti to zvládnete, a pokud ne, kostičky chutnají taky dobře!), dáme vařit ve vodě s trochou olivového oleje a soli do změknutí (5-10 minut).

2

Mezitím si uvaříme vodu, a necháme nabobtnat kuskus. Hotový kuskus přelijeme lžící olivového oleje a promícháme s drceným česnekem.

3

Měkkou mrkev a cuketu scedíme, umyjeme polníček. Všechny hotové suroviny (polníček, mrkev, cuketu, česnekový kuskus) smícháme, dochutíme 1-2 lžícemi oleje, dosolíme, dopepříme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8