Recepty Hlavní jídla Cuketový guláš

Ingredience

cuketa mladá

2 brambory

1 větší cibule

4 rajčata

150 g klobásy

pepř

1 lžička sladké papriky

sůl

sádlo

2 dcl vody (nebo vývaru)

Postup přípravy

1

Cibuli dáme na sádlo, necháme zesklovatět, je možno i nechat trochu opéct do hněda, přidáme na kostičky klobásu. Taky trochu opečeme. Pak přidáme lžičku papriky, rozmícháme a hned přidáme na kostičky nakrájenou cuketu. A na kostičky nakrájíme brambory a rajčata a přidáme do pánve. Přisypeme trochu pepře, soli a podlijeme asi 2 dc vody. 15 minut dusíme. Příloha - chléb.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8