Recepty Dezerty Pečené Cupcake pro maminky

Ingredience

Těsto

125 g Hery máslová příchuť

80 g cukru krupice

1 balíček Vanilínového cukru Dr.Oetker

2 vejce

120 g hladké mouky

1 lžíce Kypřicího prášku do pečiva Dr.Oetker

Krém

400 ml mléka

1 balíček Pudingu Naturamyl s vanilkovou příchutí Dr.Oetker

250 g Hery máslová příchuť

60 g moučkového cukru

Zdobení

4 druhy gelového potravinářské barvy Dr.Oetker

1 balíček Marcipánu Dr.Oetker

zdobení 4 druhy pestré Dr.Oetker

Postup přípravy

1

Předehřejeme troubu na 180 ˚C. Na přípravu těsta v míse vyšleháme Heru máslovou s krupicovým a vanilkovým cukrem dohladka.

2

Postupně přidáme vejce, prosátou mouku smíchanou s kypřicím práškem a vše vyšleháme dohladka. Rovnoměrně jej rozdělíme do mucinového plechu, vyskládaného papírovími košíčky.

3

Pečeme 15-17 minut. Upečené cupcakes necháme vychladnout.

4

Podle návodu uvaříme vanilkový puding. Ve šlehací míse vyšleháme Heru máslová příchuť s moučkovým cukrem. Postupně zašleháme vychladlý puding do hladkého krému.

5

Polovinu krému naplníme do cukrářského sáčku s řezanou trubičkou a ozdobíme jím část cupcakes. Druhou polovinu krému rozdělíme na 4 díly do mističek a obarvíme gelovými barvami.

6

Můžeme zdobit každou barvou zvlášť nebo pro duhový efekt vložíme pomocí lžíce dvě různé barvy střídavě vedle sebe do cukrářského sáčku.

7

Na zdobení obarvíme marcipán gelovými barvami. Vyválíme jej pomocí válečku a formičkami vykrájíme různé tvary. Těmi pak ozdobíme krém. Můžeme dozdobit barevným zdobením.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 9. 10. od 8:00 do 15. 10. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4