Recepty Dezerty Pečené Cupcake pro maminky
Ingredience
Těsto
125 g Hery máslová příchuť
80 g cukru krupice
1 balíček Vanilínového cukru Dr.Oetker
2 vejce
120 g hladké mouky
1 lžíce Kypřicího prášku do pečiva Dr.Oetker
Krém
400 ml mléka
1 balíček Pudingu Naturamyl s vanilkovou příchutí Dr.Oetker
250 g Hery máslová příchuť
60 g moučkového cukru
Zdobení
4 druhy gelového potravinářské barvy Dr.Oetker
1 balíček Marcipánu Dr.Oetker
zdobení 4 druhy pestré Dr.Oetker
Postup přípravy
1
Předehřejeme troubu na 180 ˚C. Na přípravu těsta v míse vyšleháme Heru máslovou s krupicovým a vanilkovým cukrem dohladka.
2
Postupně přidáme vejce, prosátou mouku smíchanou s kypřicím práškem a vše vyšleháme dohladka. Rovnoměrně jej rozdělíme do mucinového plechu, vyskládaného papírovími košíčky.
3
Pečeme 15-17 minut. Upečené cupcakes necháme vychladnout.
4
Podle návodu uvaříme vanilkový puding. Ve šlehací míse vyšleháme Heru máslová příchuť s moučkovým cukrem. Postupně zašleháme vychladlý puding do hladkého krému.
5
Polovinu krému naplníme do cukrářského sáčku s řezanou trubičkou a ozdobíme jím část cupcakes. Druhou polovinu krému rozdělíme na 4 díly do mističek a obarvíme gelovými barvami.
6
Můžeme zdobit každou barvou zvlášť nebo pro duhový efekt vložíme pomocí lžíce dvě různé barvy střídavě vedle sebe do cukrářského sáčku.
7
Na zdobení obarvíme marcipán gelovými barvami. Vyválíme jej pomocí válečku a formičkami vykrájíme různé tvary. Těmi pak ozdobíme krém. Můžeme dozdobit barevným zdobením.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4