Recepty Dezerty Pečené Dědův dia koláč

Ingredience

350 g polohrubé mouky
3 lžičky práškového sladidla (na pečení)
5 lžic slunečnicového oleje
1 vejce
1 hrnek mléka
1 balení prášku do pečiva
mletá skořice
1 špetka soli
švestky

Postup přípravy

1

Všechny ingredience mimo skořice a švestek smícháme a vypracujeme polotekuté těsto jako na bábovku. Nalijeme na vymaštěný plech vysypaný hrubou moukou. Poklademe půlkami švestek a podle chuti posypeme skořicí. Dáme péct do vyhřáté trouby na cca 35 minut. Na dno trouby můžeme dát ještě plech proti spálení. Po vyndání z trouby ještě teplé můžeme, ale nemusíme, posypat lehce práškovým sladidlem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8