Dietní sendvič s krůtí šunkou bez lepku

Ingredience

8 plátků bezlepkového toastového chleba

4 plátky kvalitní krůtí šunky

2 středně velká rajčata

ledový salát podle potřeby

lučina na potření

Postup přípravy

1

Na všech osm plátků rozetřeme tenkou vrstvu lučiny. Zeleninu si důkladně opláchneme ve vodě a osušíme. Rajčata nakrájíme na plátky a ledový salát na menší kousky.

2

Na čtyři toastové chleby položíme krůtí šunku, ledový salát a plátky rajčete. Přiklopíme zbylými toastovými chleby. Můžeme krátce zapéct v toustovači.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8