Recepty Nápoje Alkoholické Domácí baileys

Ingredience

slazené mléko (2 plechovky)
500 ml mléka
1 sáček kokosového pudingu
500 ml rumu

Postup přípravy

1

Zavřené plechovky se slazeným mlékem vložte do hrnce s vodou. Přiveďte ji k varu a vařte při mírné teplotě 2 hodiny. Potom plechovky vyjměte a nechte zchladnout.

2

Mezitím z mléka a pudingového prášku uvařte dle návodu puding. Mírně ho míchejte až do zchladnutí, aby nevznikl škraloup.

3

Otevřete plechovky se slazeným mlékem a vlijte jejich obsah do mixéru. Přidejte puding, promixujte a nakonec vlijte ještě 1/2 litru rumu. Znovu promixujte.

4

Hotový nápoj dejte do lahví a uzavřete.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8