Domácí bramborové chipsy

Ingredience

500 g varných brambor typu B

sůl

olej

Na tapenádu

půl stroužku česneku

200 g černých oliv

lžíce kaparů

lžíce olivového oleje

lžíce citronové šťávy

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Brambory oloupeme a pomocí vroubkovaného nože je nakrájíme na co nejtenčí plátky. Brambory pečlivě osušíme čistou utěrkou.

2

Do menšího hrnce si nalijeme více oleje a rozpalíme jej. Jakmile je horký, vložíme do něj postupně všechny plátky brambor.

3

Hotové brambory posypeme solí.

4

Tepenádu připravíme do misky, kam hodíme všechny potřebné suroviny a rozmixujeme je tyčovým mixérem. Podle chuti osolíme a opepříme.

5

Chipsy podáváme s tapenádou

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8