Recepty Předkrmy Studené Domácí chleba

Ingredience

3 hrneček hladké mouky

1 lžička sušené droždí

1,5 lžičky soli

1 lžička drcený kmín

1,5 hrneček vody

Postup přípravy

1

Všechny ingredience zamícháme a necháme 8 hodin pod utěrkou kynout, potom uděláme bochánek, ten necháme další půl hodinu kynout na vále, pak ho lehce potřeme osolenou vodou a vložíme do zapékací mísy, kterou jsme nechali nahřát v troubě. Pečeme půl hodiny zakryté poklicí a potom další čtvrt hodinu bez ní, aby nám chleba pěkně zezlátl. Je to velice jednoduchý recept a zvládne ho téměř každý .

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8