Recepty Předkrmy Studené Domácí chleba

Ingredience

3 hrnky hladké mouky
1 lžička sušeného droždí
lžičky soli
1 lžička mletého kmínu
hrnky vody

Postup přípravy

1

Všechny ingredience zamícháme a necháme 8 hodin pod utěrkou kynout, potom uděláme bochánek, ten necháme další půl hodinu kynout na vále, pak ho lehce potřeme osolenou vodou a vložíme do zapékací mísy, kterou jsme nechali nahřát v troubě. Pečeme půl hodiny zakryté poklicí a potom další čtvrt hodinu bez ní, aby nám chleba pěkně zezlátl. Je to velice jednoduchý recept a zvládne ho téměř každý .

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8