Recepty Předkrmy Studené Domácí kečup (nejen) pro diabetiky

Ingredience

kg rajčat
5 jablek
3 cibule
1 lžíce soli
4 hřebíčky
½ lžičky mleté skořice
1 bobkový list
250 g ovocného cukru
100 ml bílého vinného octa

Postup přípravy

1

Rajčata zbavíme stopky a nakrájíme na čtvrtiny. Jablka oloupeme, zbavíme jadřince a pokrájíme na kousky. Cibuli nakrájíme na čtvrtiny. Není nutné krájet zeleninu na menší kousky, při vaření změkne.

2

Všechny nakrájené suroviny dáme do většího hrnce a přidáme k nim sůl, koření, ocet a ovocný cukr. Směs vaříme na mírném plameni asi dvě hodiny, dokud nám krásně nezhoustne. Občas promícháme, aby se nám nepřichytila.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8