Recepty Hlavní jídla Ryby Domácí pečenáče

Ingredience

1 kg pstruha (nejlépe sleďů, vykuchaných, vcelku a bez hlavy)
sůl
mletý černý pepř
hladká mouka
mletá paprika
150 g slunečnicového oleje
Marináda:
2 cibule
2 kyselé okurky
40 g mrkve
2 kapie
600 ml vody
400 ml bílého vinného octa
8 kuliček pepře
2 bobkové listy
2 lžičky hořčičných semínek

Postup přípravy

1

Celé ryby pořádně osolíme, opepříme, obalíme v mouce smíchané s mletou paprikou a důkladně osmažíme ze všech stran dozlatova.

2

Poté co máme ryby připravené, se pustíme do výroby nálevu. Vodu svaříme s octem a kořením, přidáme nakrájenou zeleninu (mrkev na kolečka, cibuli na tenká půlkolečka, okurku a kapii na kostičky) a vaříme, dokud nezměkne.

3

Ryby si rozdělíme do větších zavařovacích sklenic, zalijeme nálevem a zavaříme. Takto připravené pečenáče můžeme uchovávat až rok. Nejlepší jsou s bramborovou kaší nebo šťouchanými bramborami s máslem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8