Recepty Nápoje Nealkoholické Domácí pečený čaj plný ovoce

Ingredience

200 g jablek

200 g hrušek

3 pomeranče

200 g švestek

200 g malin

900 g cukru krystal

200 ml rumu

1 citron

1 lžička mleté skořice

3 ks hřebíčku

Postup přípravy

1

Jablka a hrušky nakrájíme na čtvrtiny a zbavíme se jadýrek. Pomeranče a citron oloupeme, švestky rozpůlíme a zbavíme pecky. Všechno ovoce, kromě malin, nakrájíme na menší kousky.

2

Ovoce dáme do misky a zasypeme cukrem. Vše promícháme. Ochutíme skořicí, vmícháme rum, hřebíček a mletou skořici.

3

Předehřejeme troubu na 220 °C. Na přípravu pečeného čaje budeme potřebovat plech s vyšším okrajem. Ovoce rozložíme na plech a dáme péct do vyhřáté trouby. Pečeme 45 minut. Hotové ovoce necháme vychladnout a vyndáme z něj hřebíčky.

4

Na čaj budeme potřebovat skleničky s víčkem, které musí být důkladně čisté. Skleničky nahřejeme a naplníme ještě teplým ovocem. Skleničky uzavřeme a otočíme víčkem dolů. Necháme vychladnout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 10. od 8:00 do 22. 10. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4