Recepty Nápoje Nealkoholické Domácí perníčkové latté i pro vegany

Ingredience

2 silná espressa (nebo černá káva)

1 lžíce melasy

1 lžíce javorového sirupu

1/2 lžičky drceného zázvoru

1/4 lžičky drceného muškátového oříšku

1/2 lžičky mleté skořice

1/2 lžičky vanilkového extraktu

Postup přípravy

1

V malé míse nebo v hrnku smíchejte kávu nebo espresso, melasu, javorový sirup, drcený zázvor, muškátový oříšek, skořici a vanilku. Řádně promíchejte, poté rozdělte do dvou šálků.

2

V malé pánvičce lehce zahřejte mléko (můžete i v mikrovlnce). Vyšlehat ho můžete buď elektrickým šlehačem nebo protřepáním v teplu vzdorné nádobě s víkem. Pěnu rozdělte do obou šálků.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8