Recepty Nápoje Nealkoholické Domácí perníčkové latté i pro vegany

Ingredience

2 šálky kávy (nebo espressa)
1 lžíce melasy
1 lžíce javorového sirupu
½ lžičky mletého zázvoru
¼ lžičky muškátového oříšku (drceného)
½ lžičky mleté skořice
½ lžičky vanilkového aromatu

Postup přípravy

1

V malé míse nebo v hrnku smíchejte kávu nebo espresso, melasu, javorový sirup, drcený zázvor, muškátový oříšek, skořici a vanilku. Řádně promíchejte, poté rozdělte do dvou šálků.

2

V malé pánvičce lehce zahřejte mléko (můžete i v mikrovlnce). Vyšlehat ho můžete buď elektrickým šlehačem nebo protřepáním v teplu vzdorné nádobě s víkem. Pěnu rozdělte do obou šálků.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8