Recepty Hlavní jídla Ryby Domácí rybí prsty

Ingredience

200 g lososových filetů
200 g treskových filetů
300 ml mléka
1 cibule
50 g másla
4 brambory
5 vajec
1 lžička worcestrové omáčky
petrželka
hladká mouka
strouhanka
slunečnicový olej
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Tuhle dobrotu můžete připravit i pro děti. Jenom nepřidávejte do směsi worcestrovou omáčku.

Postup přípravy

1

Brambory a tři vejce si uvaříme. Brambory potom oloupeme a rozšťoucháme vidličkou. Vejce nakrájíme na menší kousky.

2

Do většího hrnce si dáme ohřát mléko s půlkou cibule. Jakmile začne mléko vřít, přidáme do něj kousky ryb a necháme 5 minut vařit. Poté je vyndáme a nadrobno nasekáme.

3

Druhou půlku cibule nakrájíme nadrobno a necháme zesklovatět na másle. Poté přidáme ryby, brambory a worcestrovou omáčku. Umícháme dohladka. Následně můžeme přimíchat petrželku a pokrájená vejce. Osolíme a opepříme a směs necháme vychladnout.

4

Připravíme si trojobal. Směs vytvarujeme prsty na libovolný tvar a obalujeme v mouce, rozšlehaných vejcích a strouhance. Smažíme dozlatova na rozpáleném oleji.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8