Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Domácí sušená rajčata

Ingredience

1 kg rajčat
sušená bazalka
čerstvá bazalka
sušený česnek
čerstvý rozmarýn
olivový olej
sůl

Postup přípravy

1

Z rajčat dejte při nákupu přednost tvrdším kouskům. Rajčata očistíme a nakrájíme je na plátky.

2

Rajčata osolíme a ochutíme sušenou bazalkou, česnekem a rozmarýnem.

3

Rajčata sušíme v sušičce, ale lez použít také troubu. Troubu si předehřejeme na 120 °C, rajčata naskládáme na pečící papír a dáme je do trouby asi na 4 hodiny.

4

Jakmile jsou rajčata hotová, necháme je vychladnout. Vezmeme si skleničku a ⅔ naplníme rajčaty, prokládá lístky bazalky. Do sklenice nalijeme olivový olej a dobře ji uzavřeme.

5

Necháme uležet alespoň několik dní.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8