Recepty Dezerty Domácí Toffifee

Ingredience

Kokosové těsto:
½ rostlinného tuku (ztuženého)
5 lžic kokosu
5 lžic krystalového cukru (mletého)
5 lžic sušeného mléka
Náplň:
50 g mletých vlašských ořechů
50 g moučkového cukru
50 g másla
Čokoláda:
100 g rostlinného tuku (ztuženého)
250 g čokolády
3 balíčky lentilek

Postup přípravy

1

Z uvedených ingrediencí připravíme kokosové těsto, ořechovou náplň a čokoládu. Do plastového obalu od toffifee vložíme na dno vždy lentilku a na ni kokosové těsto se sušeným mlékem. Necháme ztuhnout. Poté přidáme malou kuličku náplně a zalijeme připravenou čokoládou. Po ztuhnutí bonbony vytlačíme z plastového obalu, jde to lehce.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8