Domácí zeleninové chipsy

Ingredience

1/2 bulvy celeru

2 středně velké řepy

4 mrkve

tymián

sůl

olivový olej

Popis

Tip: Celer a řepa se pečou velmi dobře, mrkev hůře.

Postup přípravy

1

Všechnu zeleninu očistíme škrabkou.

2

Zeleninu naškrábeme na stejně silné proužky. Pochopitelně u řepy nebudeme mít symetricky stejné kousky, ale to je v pořádku.

3

Troubu předehřejeme na 140 stupňů.

4

Na pečící papír vyskládáme nastrouhanou zeleninu, zakápneme olivovým olejem, osolíme (na řepu dáme i tymián) a dáme péct.

5

Každá trouba je jiná a tak první várku hlídáme co 4 minuty a kontrolujeme, zda není spálená. Jedna várka by se měla péct kolem 20 minut.

6

Chipsy budou hotové až budou pěkne křupavé a zkroucené. Jedna strana plechu bude malinko křupavější než druhá, ale to je v pořádku.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8