Recepty Hlavní jídla S masem Double burger s červenou řepou
Ingredience
130 g mletého hovězího masa
1 lžíce oleje
1 velká celozrnná houska
1 plátek uvařené červené řepy
hrst nakrájeného listového salátu
1 kyselá okurka
1 lžíce paprikové pasty Ajvar
3 lžičky Tatarské omáčky Hellmann´s
sůl
pepř
nasekaná nať z jarní cibulky
Postup přípravy
1
Maso opepříme a vymícháme do mazlavé konzistence. Vytvoříme z něj placku tenkou cca 1,5 cm a v lednici necháme 30 minut ztuhnout.
2
Na rozpálený gril vložíme maso a pečeme z každé strany zhruba 3-4 minuty (otáčíme jenom jednou). Maso necháme cca 5 minut odpočinout a poté z obou stran osolíme. Housku rozkrojíme natřikrát a všechny části opečeme na grilu z obou stran.
3
Na spodní díl dáme jednu lžičku Tatarské omáčky Hellmann´s, naaranžujeme polovinu množství salátu, položíme řepu, pomažeme druhou lžičkou Tatarské omáčky Hellmann´s a přiklopíme prostředním dílem housky. Na něj rozetřeme třetí lžičku Tatarské omáčky Hellmann´s, naaranžujeme zbytek salátu, přidáme maso a nahoru naneseme ajvar, okurky a nasekanou cibulku. Přiklopíme křupavým „víčkem“ housky.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 10. 7. od 8:00 do 16. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4