Dýňová bulka s hermelínem a zeleninou

Ingredience

4 dýňové bulky

1 balení hermelínu

1 červená paprika

1 větší rajčata

kadeřavý salát (nebo jiný) podle potřeby

margarín na potření

Postup přípravy

1

Bulky si podélně nakrojíme a otevřeme. Vnitřní strany lehce potřeme margarínem a poklademe na ně pár kousků omytého salátu. Nakrájíme si papriku, rajče i hermelín na tenké plátky a vše postupně přidáváme do bulek tak, aby množství vystačilo na všechny.

2

Když máme všechny připravené suroviny uvnitř, přiklopíme horní polovinou bulky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 4. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8