Recepty Polévky Dýňová polévka se slunečnicí

Ingredience

1 ks dýně Hokkaido
hovězí bujón
kari
sůl
mletý zázvor
drcené chilli
olivový olej
dýňová semínka
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Nejdříve vydlabeme vnitřek dýně a poté ji nakrájíme na malé kostičky (samozřejmě i s kůrkou, nebojte se, ona změkne). Dále osolíme, opepříme, přidáme koření kari (tak zhruba 2 lžíce, záleží dle chuti) a vložíme do rozpálené trouby zhruba na 25 minut. Když je dýně hotová, zalijeme ji předem připraveným vývarem (cca 0,5 litru – pokud bude polévka až moc hustá, přidejte vývaru více, ale já osobně miluju spíše hustější polévky), vše rozmixujeme, dochutíme lžičkou zázvoru a špetkou chilli. Pro lepší vzhled i chuť přidáme dýňová semínka a zakápneme olivovým olejem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8