Recepty Polévky Dýňová polévka

Ingredience

dýně Hokkaido
cibule
6 ks česneku
máslo
slunečnicový olej
mletý zázvor
drcené chilli
římský kmín mletý
zeleninový bujón
čerstvá petrželka (ženšen na ozdobu)

Postup přípravy

1

Na dno většího hrnce dáme v poměru 1:1 máslo a olej a osmahneme na něm dozlatova najemno nakrájenou cibuli. K ní přidáme nakrájený, ne utřený česnek a minutu restujeme, dále okořeníme na kostičky nakrájeným zázvorem, špetkou chilli a špetkou římského kmínu. Vše osmahneme, přidáme na kostičky nakrájenou dýni, po osmahnutí ji zalijeme vodou s kostkou zeleninového bujónu. Jakmile je dýně měkká, rozmixujeme ji a podáváme. Talíř ozdobíme petrželkou nebo ženšenem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8