Recepty Hlavní jídla Dýňové halušky se zakysanou smetanou a slaninou

Ingredience

dýně Hokkaido (malá)
polohrubá mouka
1 vejce
sůl
voda
zakysaná smetana
česnek
pažitka
100 g anglické slaniny (pokrájané na kostičky)
cibule

Postup přípravy

1

Dýni oloupeme a nastrouháme na jemném struhadle do mísy, přidáme 1 vejce, hrnek vody a zamícháme.

2

Za stálého míchání přisypáváme polohrubou mouku (cca 300g) tak, aby těsto bylo tekuté tak akorát. Do vroucí a osolené vody poté tvarujeme (přes sítko na halušky) dané noky.

3

Až vyplavou, je hotovo. Podáváme se zakysanou smetanou s česnekem a pažitkou a nahoru přidáme vyškvařenou slaninu s cibulkou

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8