Recepty Hlavní jídla S masem Empanadas plněné mletým masem

Ingredience

Těsto

500 g hladké mouky

250 g polotučného mléka

70 másla

½ kostky droždí

půl lžičky soli

žloutek na potření

Náplň

300 g mletého vepřového masa

1 jarní cibulka

sůl

pepř

olej

petželková nať

1 chilli paprička

Postup přípravy

1

Odlijeme si trochu mléka, které lehce ohřejeme a vložíme do něj rozdrobené droždí, které rozmícháme. Jakmile se rozpustí, necháme kvásek vzejít na teplém místě.

2

Kvásek smícháme s hladkou moukou, zbytkem mléka, změklým máslem a solí. Vypracujeme těsto, které necháme asi hodinu kynout.

3

Připravíme si náplň. Na rozpáleném oleji osmažíme mleté vepřové maso. Osolíme, opepříme a přidáme na drobno nakrájenou jarní cibulku, nasekanou chilli papričku a vše ještě osmažíme. Nakonec přidáme nasekanou nať.

4

Hotové těsto vyválíme na 2 mm silné pláty a vykrojíme z nich kolečka, která by měla být dostatečně velká, abychom do nich mohli přidat dostatečné množství náplně.

5

Na kolečka pokladem připravenou směs, překlopíme je na půl a spojíme za pomocí vidličky.

6

Připravené Empanadas vložíme na plech s pečícím papírem, pomažeme žloutkem a dáme péct do předehřáté trouby. Pečeme asi 20 minut na 190°C dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8