Ingredience

dva hrnky cizrny

tři stroužky česneku

2 lžíce petrželky

lžička kořenící směsi na falafel

koriandr

kmín

špetka chilli

dvě lžíce pažitky

Popis

TIP: K jídlu je ideální jako příloha salát nebo kuskus.

Postup přípravy

1

Dva hrnky cizrny necháme přes noc odmočit. Odmočenou cizrnu rozmixujeme na jemno se třemi nasekanými stroužky česneku, dvěmi lžícemi hladkolisté petrželky, solí, lžičkou kořenící směsí na falafel (falafel kruiden) nebo koriandrem, římským kmínem, špetkou chilli a dvěma lžícemi pažitk

2

Směs dáme na minimálně dvacet minut do lednice a tvarujeme z ní kuličky. Falafel usmažíme a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8