Recepty Hlavní jídla Ryby Filety lososa s hořčično-koprovou omáčkou

Ingredience

4 lososové filety
250 ml zakysané smetany
1 lžíce dijonské hořčice
1 lžíce sekaného kopru
1 citron (lžíce šťávy)
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

V misce si smícháme kysanou smetanou s hořčicí, koprem a citrónovou šťávou. Ochutíme solí a pepřem a uložíme do lednice.

2

Filety lososa osolíme, opepříme a opečeme na trošce oleje na grilovací pánvi. Z každé strany stačí lososa opékat jen dvě minuty.

3

Filety lososa servírujeme přelité koprovou omáčkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8