Recepty Hlavní jídla Těstoviny Gnocchi zapečené s rajskou omáčkou, mozzarellou a parmazánem

Ingredience

1 balení Tesco Gnocchi potato

1 konzerva Tesco Chopped tomato 400g

100 g Tesco mozzarelly

50 g parmazánu

1 cibule

1 lžíce másla

3 stroužky česneku

½ lžičky chilli

½ lžičky červené papriky

hrst čerstvé bazalky

cukr

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Do vroucí osolené vody dáme vařit gnocchi, při vaření se řídíme návodem na obalu.

2

Cibuli oloupeme, nakrájíme na drobno a lehce orestujeme na másle. Stroužky česneku oloupeme a nakrájíme na plátky. Přidáme je k cibuli.

3

Rajčata rozmixujeme ponorným mixérem a nalijeme na pánev, vše zamícháme a necháme povařit.

4

Omáčku ochutíme na drobno nakrájenou bazalkou, chilli, červenou paprikou, solí, pepřem a cukrem. Necháme krátce povařit, aby se chutě spojily.

5

Hotové gnocchi přecedíme a vmícháme je do omáčky. Mozzarellu zbavíme nálevu, nakrájíme ji na kostičky a vmícháme do omáčky s gnocchi.

6

Připravíme si zapékací misku, troubu předehřejeme na 180 °C a do misky nalijeme směs s gnocchi. Poté zasypeme polovinou strouhaného parmazánu. Zbytek strouhaného parmazánu si odložíme stranou.

7

Gnocchi pečeme jen krátce, asi 10 minut, dokud nebude mít sýr zlatavou barvu. Hotové gnocchi podáváme se strouhaným sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8