Ingredience

1 hlávka bílého zelí
500 g mletého vepřového masa
300 g rýže
3 ks cibule
1 l rajčatové omáčky
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Hlávku zelí opereme, povaříme ve vodě, aby listy změkly. Jednotlivé listy oddělíme, silná žebra seřízneme nožem. Rýži uvaříme podle návodu. Mleté maso smícháme s jemně nakrájenou cibulí, přidáme rýži, sůl, pepř.

2

Na každý list rozložíme rovnoměrně masovou směs, ale neklademe ji těsně ke krajům. Listy zabalíme a srovnáme do pekáče, zalijeme rozředěným rajčatovým protlakem nebo rajčatovou šťávou.

3

Vložíme do trouby a 3/4 hodiny pečeme zakryté pokličkou nebo alobalem. Podáváme s pečivem jako samostatné jídlo .

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8