Ingredience
300 g sušenek oreo či jiných tmavých smetanových sušenek
160 g smetanového sýru Philadelphia
200 g bíle čokolády
50 - 100 ml mléka
žluté potravinářské barvivo
cukrové zdobení
Postup přípravy
1
Sušenky vložíme do mixéru. Přidáme smetanový sýr a mixujeme, dokud se ingredience pořádně nepromíchají. Směs by měla mít jednotnou konzistenci.
2
Mokrýma rukama tvarujeme ze směsi kuličky, které budou o něco menší než vlašský ořech, a vyskládáváme je na talíř. Do každé kuličky vložíme dřívko. Hotové kuličky dáme do mrazáku na 30 minut.
3
Mezitím ve vodní lázni rozpustíme bílou čokoládu. Do mléka nalijeme barvivo. Postupně přiléváme mléko do čokolády a mícháme. Směs by měla být jednotná bez hrudek a dostatečně tekutá, abychom v ní mohli obalit cakepops, ale zároveň dostatečně hustá, aby z cakepops neodkapávala.
4
Hotové cakepops vyndáme z mrazáku a každný z nich namočíme do připravené polevy. Některé z nich můžeme posypat cukrovým zdobením.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4